Про бібліотечну справу: бібліотечні новини, документи, інноваційні технології, відео-документи та сценарії заходів.
пятница, 6 ноября 2015 г.
понедельник, 16 февраля 2015 г.
ШБІЦ у новому форматі
Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу – це нова, складна і не структурована на сьогодні складова шкільного життя. Вона потребує поглибленого вивчення, аналізу і, врешті, формування. ШБІЦ знов радує бібліотекарів новим інноваційним проектом "Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу". Статті на сайті послідовно відображають розвиток уявлень про змістове наповнення інформаційної складової.
суббота, 14 февраля 2015 г.
Парламент ухвалив історичний календар на 2015 рік
Вперше Верховна Рада ухвалила цілісний історичний календар на 2015 рік. Замість сотні розрізнених постанов про визначення пам'ятних дат, на підтримку Українського інституту національної пам'яті про створення про створення історичного календаря, від 11 лютого діятиме Постанова "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2015 році".понедельник, 2 февраля 2015 г.
Актуальні питання атестації шкільного бібліотекаря
У статті Лідії Поперечної "Глухі кути Положення про атестацію бібліотекаря" окреслено на основі детального аналізу документа норми, що не відповідають специфіці роботи бібліотекаря ЗНЗ. Ці норми не можна застосовувати до цієї категорії бібліотечних працівників. Автор пропонує варіанти вирішення проблеми.
пятница, 23 января 2015 г.
вторник, 20 января 2015 г.
В Україну їде Мартин Вейд, професор Університету Роберта Гордона, колишній директор Національної бібліотеки Шотландії, голова комітету ІФЛА зі свободи доступу до інформації та свободи висловлення (FAIFE).
Не пропусти зустріч з ним - http://bit.ly/1ygId9X
Не пропусти зустріч з ним - http://bit.ly/1ygId9X
8 професійних навичок сучасного бібліотекаря
Сьогодні середній вік бібліотекарів говорить про те, що більшість працівників вросли своїм корінням у парадигму традиційних книг і традиційного карткового каталога.
Якими ж компетенціями повинен володіти бібліотекар для розвитку бібліотеки у суспільстві знань?
Пропоную розглянити головні навички, що відображають бачення нової бібліотеки, доступної у віртуальному і реальному просторі, яка постійно пропонує послуги, що допомогають користувачам будувати своє життя і вирішувати проблеми, надихати їх на навчання протягом життя та творчість.
Читати
Читати
Подписаться на:
Сообщения (Atom)